فرزندپروری چیست؟


فرزندپروری مجموعه از مهارتها و دانش والدین برای تربیت فرزندان به روشی سازنده و غیر مخرب است. فرزندپروری راهی برای آن است که مهارت‌های کودکان را پرورش دهیم ، استعدادهای آن‌ها را باور سازیم و مشکلات رفتاری آن‌ها را اداره کنیم.
هدف اساسی در آموزش فرزندپروری بار آوردن افرادی مستقل، توانمند و مسئول و با اعتماد به نفس است که از رشد کافی اجتماعی و اخلاقی برخوردار باشد. فرزندپروری واکنشهای والدین را قابل پیش بینی و باثبات می‌کند و بدین طریق موجب می‌شود کودکان مسئولیت رفتارهای و پیامدهای مرتبط را بپذیرند، محدودیت‌ها و آزادی‌های خود را پیدا کنند و رفتارهای مناسب و مرتبط با سنشان را داشته باشند.

آموزش مدیریت والدین چیست؟


برای پرورش کودکان به نظامی توانمند و منضبط نیاز داریم که کودکان و نوجوانان در آن رشد کنند و مهارت‌های زندگی در بزرگسالی را به تدریج در این چارچوب بیا موزند. آموزش مدیریت والدین روشی شناخته شده در جهت کاهش مشکلات رفتاری و بهبود ارتباطات والدین است. این روش حاصل بیش از چهل سال پژوهش و اجرا در کشورهای مختلفی جون استرالیا، کانادا، آمریکا بوده است و امروز به عنوان درمانی دارای شواهد تجربی شناخته می‌شود.
والدین و درمانگران امروز می‌توانند با خیالی آسوده به این روش اعتماد کنند. این درمان در اختلالاتی چون بیش فعالی/نقص توجه، نافرمانی و رفتارهای مقابله، سلوک، اوتیسم و بسیاری دیگر از اختلالات دوران کودکی و نوجوانی کاربرد دارد.

ما چگونه می‌توانیم به شما کمک کنیم؟


در این مرکز دوره های متنوعی از آموزش والدین، جهت والدینی که فرزندانی در سنین کودکی و یا نوجوانی دارند برگزار میشود. این دوره ها براساس نوع مشکل کودک و نوجوان و همچینین براساس ویژگیهای والدین می تواند متفاوت برگزار شود. و برای هرفرد یا گروهی خصوصیات فردی در نظر گرفته می شود. آموزش مدیریت والدین روشی جهت کاهش مشکلات رفتاری کودکان و نوجوانان می‌باشد. در این روش به والدین آموزش داده می شود که چگونه با شیوه تغییر رفتار خودشان مشکلات رفتاری فرزندانشان را کاهش دهند و با آن ها تعامل بهتری داشته اند.
با شرکت و همچنین تمرین کردن مهارتهای لازم می توانید خانواده شادتر و موفق تری داشته باشید و روابط خود را با فرزندانتان بهبود ببخشید. این درمان تاکنون به زندگی بیش از 4 میلیون کودک کمک کرده است.
آموزش‌ مدیریت والدین در این مرکز براساس پژوهش‌های مرتبط و به صورت کاملا علمی و پس از ارزیابی توسط متخصصان مربوطه و منطبق با کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.
اگر گاهی اوقات تعامل برقرار کردن با فرزندنتان برای شما مشکل است ویا می خواهید فرزند شما اعتماد به نفس بهتر، تحمل بالاتر، جرات ورزی بیشتری را داشته باشد امکان شرکت در این دوره ها فرصت مناسبی را برای شما فراهم می آورد.


جهت تعیین وقت می‌توانید با ما تماس بگیرید:
021-22632356
021-22632357

آدرس:
تهران-خیابان شریعتی - پایین تر از صدر
خیابان خاقانی- جنب بیمارستان جواهری پلاک 50 واحد 1